філія «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут залізничного транспорту» ПАТ "Укрзалізниця"
Мостович Анатолій

Мостович Анатолій Валентинович

начальник Відділення інжинірингу

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ

ВІДДІЛЕННЯ ІНЖИНІРИНГУ

Проведення комплексних досліджень на основі реалізації розрахунково-експериментальних методів, які включають в себе наступні складові:

  • Імітаційне моделювання динаміки рейкових екіпажів з метою оцінки динамічних характеристик, включаючи визначення критичних швидкостей. Оперативне встановлення можливих причин сходів колісних пар з рейок та науково-технічна експертиза транспортних подій, спричинених технічними факторами. Вибір раціональних конструктивних схем і параметрів ходових частин рухомого складу. Визначення рівня безпечності експлуатації рухомого складу, термін експлуатації якого вийшов за межі терміну служби призначеного виробником.
  • Проведення комплексних інженерних розрахунків з оцінки напружено-деформованого стану: міцнісний статичний та динамічний розрахунок, модальний аналіз власних форм і частот, розрахунок втомної довговічністі конструкцій.
  • Комплексні вимірювання фізичних величин, визначення показників безпеки руху, ходових якостей, комфортності та плавності ходу, міцнісні випробування з визначенням статичних і динамічних напружень.
  • Проведення трьохвимірних вимірювань великогабаритних конструкцій та виконання топографо-геодезичних, картографічних робіт: побудова і розвиток знімальних мереж; геодезичні роботи з інвентаризації та встановлення меж земельних ділянок; топографічні зйомки масштабів 1:500-1:1000 та їх поновлення; кадастрові зйомки, топографічні роботи для забезпечення основи різних кадастрів.
  • друк трьохвимірних  повнокольорових об’єктів (390 000 кольорів) з високою роздільною здатністю на сучасному 3D-принтері ZPrinter 650.

Кравченко Катерина Олександрівна

начальник НДВ динаміки та міцності

Малишко Ілля васильович

начальник НДВ випробувань