філія «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут залізничного транспорту» ПАТ "Укрзалізниця"

ВІДДІЛ ЗВАРЮВАННЯ ТА РЕМОНТУ

» Розробка ремонтної документації на відновлення несучих конструкцій, вузлів та деталей рухомого складу;

» Розробка проектів модернізації несучих конструкцій рухомого складу;

» Виконання своїми силами ремонту та модернізації рухомого складу;

» Розробка нормативної документації з ремонту рухомого складу із застосуванням зварювальних технологій;

» Впровадження на УЗ новітніх технологій зварювання та наплавлення.

гонч
Sernyayev-Oleksiy

Серняєв Олексій Георгієвич

начальник Відділу зварювання та ремонту

зміна механічних та фізичних властивостей

В процесі експлуатації рухомого складу під дією циклічних знакозмінних навантажень відбувається зміна механічних та фізичних ілвстивостей металу несучих конструкцій, за рахунок чого виникають руйнування.

руйнування

У відділі зварювання та ремонту  «НДКТІ УЗ» накопичено великий досвід з ремонту і модернізації несучих конструкцій залізничного рухомого складу, має висококваліфікованих фахівців та сучасне обладнання.  Всі зварювальні роботи виконуються з використанням високоякісних зварювальних матеріалів із суворим дотриманням технологічних вимог. Після виконання ремонту якість зварних швів перевіряється методами неруйнівного контролю.

відділ зварювання та ремонту
розрахунки на міцність

Для характерних місць виникнення дефектів відділ зварювання та ремонту  «НДКТІ УЗ» розробляє проекти модернізації, метою яких є запобігання виникненню в цих місцях руйнувань надалі. Ефективність проектів модернізації перевіряється на основі проведення розрахунків на міцність і втомну довговічність із урахуванням залишкових зварювальних напруг.

Виготовлення металоконструкцій

рухомого складу

філія «НДКТІ УЗ» організувало виробництво, яке виконує проектування, виготовлення, ремонт і модернізацію металоконструкцій для потреб залізничного транспорту. Всі роботи виконуються з використанням сучасного обладнання та високоякісних матеріалів, що забезпечує високу якість продукції. філія «НДКТІ УЗ» має можливість виготовляти повітряні резервуари для гальмівного устаткування тепловозів, пасажирських і вантажних вагонів, згідно діючих на Україні нормативних документів на їх виготовлення. філія «НДКТІ УЗ» освоїло виробництво повітряних резервуарів для гальмівного устаткування електровозів серій: ВЛ-80 в/і, ВЛ-82М, ВЛ-10, ВЛ-11 в/і, ВЛ-60 в/і, ВЛ-8 в/і, ВЛ-40Н, ЧС-2, ЧС-4, ЧС-7, ЧС-8. Також філія «НДКТІ УЗ» виготовляє великий перелік металоконструкцій для рухомого складу залізничного транспорту (корпуси редукторів, струмоприймачі, деталі колискового підвішування електровозів ВЛ-80 та інше).

ремонт і модернізація
якісні матеріали